Rozwiń inteligencję finansową

Nasze szkolenia rozwijające inteligencję finansową skierowane są głównie do ludzi młodych, którzy dopiero wchodzą w życie i poznają świat finansów i wartość pieniądza. Szkolenia w zamierzeniu mają wprowadzić młodych ludzi w świat ekonomii, pokazać im panujące w nim zasady. Młody człowiek po naszym szkoleniu zaczyna zupełnie inaczej myśleć o pieniądzach i ich zarabianiu, zaczyna się kierować bilansem zysków i strat, co znacznie ułatwia podejmowanie świadomych, korzystnych decyzji w życiu codziennym. Pokazujemy podstawowe mechanizmy, które działają w świecie biznesu niezmiennie od tysięcy lat, chociażby zasadę podaży i popytu.

 

Przede wszystkim chcemy w młodych ludziach wzbudzić ciekawość i zainteresowanie biznesem i szeroko pojętym zarabianiem pieniędzy. Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale my wierzymy że pieniądz daje prawdziwą wolność. Im więcej pieniędzy, tym bardziej jesteś niezależny. Naszym celem jest uświadomienie młodym ludziom wartości pieniądza i pokazanie co przez dobrą sytuację materialną można tak naprawdę osiągnąć, i nie chodzi nam jedynie o dobra materialne.

Na chwilę obecną szkolenia są wstrzymane, ale jak tylko sytuacja się ustabilizuje, ruszamy!

Sala konferencyjna do wynajęcia - wolne terminy

Jeżeli potrzebujesz przeprowadzić spotkanie biznesowe dla większej grupy, małą konferencję, sesje couchingową – zapraszamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej. Posiadamy wszelkie niezbędne udogodnienia i jesteśmy elastyczni w kwesii terminów i cen.

Projektor

Sala wyposażona jest w projektor, dzięki któremu wyświetlisz materiały szkoleniowe.

Nagłośnienie konferencyjne

W razie potrzeby zapewniamy nagłośnienie i system audio do tłumaczenia spotkań.

Kopiowanie materiałów

Zapewniamy możliwość kopiowania materiałów szkoleniowych i notatek.

WiFi

Na sali jest dostęp do sieci internetowej za pomocą łącza WiFi.

Tablice flipchart

Standardowo sala konferencyjna jest wyposażona w centralną tablicę typu flipchart.

Kawka

Na sali jest dostępny ekspres do kawy, z którego mogą korzystać uczestnicy szkolenia.

Copyright © 2021 Osa Inwestor