Internetowy kantor Bicoin

W naszym kantorze zajmujemy się sprzedażą i skupem kryptowaluty Bitcoin.
Skup BTC 3,25%
Sprzedaż 3,75-4,00%
Przy większych transakcjach prowizja podlega negocjacji. Przewidujemy także rabaty dla stałych Klientów.

Prowadzimy także skup i sprzedaż innych kryptowalut. Tu stawki negocjowane są indywidualnie. Transakcje liczone są w Polskim Złotym. Jednak możemy przyjąć bez dodatkowej prowizji Dolary, Euro, Funty, czy Franki Szwajcarskie.

Jeżeli interesuje Cię pomnażanie swojego kapitału, lub chociażby zabezpieczenie przed potężną inflacją, która coraz bardziej się rozpędza, skorzystaj z naszych porad. Rozpocznij inwestowanie swoich środków. Nie musisz być zaawansowanym inwestorem, nie jest wymagana znajomość rynku inwestycyjnego i skomplikowanych prawideł rządzących ekonomią. Możesz skorzystać z najprostszych sposobów na inwestowanie, dostępnych praktycznie dla każdego. 

Kryptowaluty

Czym są kryptowaluty? Jak zacząć handel na giełdach i z jakich giełd korzystać? Jeżeli handel kryptowalutami to dla Ciebie nowość, koniecznie przeczytaj nasz poradnik, aby nie popełnić gafy już na starcie i nie narazić się na straty już na starcie.

Inwestycja w złoto i srebro

Metale szlachetne

Jak inwestować w złoto i srebro? Kupować sztabki czy monety? I przede wszystkim gdzie kupować bezpiecznie, aby ustrzec się przed możliwością oszustwa. Podstawy handlu metalami szlachetnymi, czyli co MUSISZ wiedzieć, zanim zaczniesz.

Szkolenia z odstaw inteligencji ekonomicznej

Szkolenia

Inteligencja finansowa – czym jest i jak ją rozwijać. Dlaczego jedni potrafią „robić” pieniądze i nigdy im ich nie brakuje, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Poznaj sposób myślenia ludzi bogatych i stań się jednym z nich. 

FAQ

Odsyłamy do naszego artykułu, z którego dowiesz się jak kupić swoje pierwsze kryptowaluty. 

W zasadzie nie ma dolnej granicy, możliwe jest inwestowanie nawet małych kwot. Srebrne monety można kupić już za około 100PLN, inwestycja w srebrne sztabki, to koszt około 300 – 400PLN. Możesz je nabyć nawet w naszym sklepie. Górnej granicy w zasadzie nie ma 😉

Dywersyfikacja

Kursy i bezpieczne strony.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Copyright © 2021 Osa Inwestor